معرفی رسانه ای پاناروما

پروژه پاناروما با انتشار اطلاعات و تصاویر خود درروزنامه همشهری نخستین فاز اطلاع رسانی عمومی خود را آغاز و وارد مرحله جدیدی از معرفی پروژه گردید. هدف از این اقدام اطلاع رسانی به آن گروه از افرادیست که تمایل به سرمایه گذاری مطمئن در املاک و مستغلات و بهره وری از تسهیلات و شرایط خرید برایشان مهم است.
پروژه مسکونی پاناروما واقع در یکی از بهترین محله های منطقه 5 شهر تهران در حال ساخت است، این پروژه بی نظیر به دست توانای مهندس فرزاد دلیری آرشیتکت نامی ایران طراحی شده است و توسط شرکت ساختمانی رهاب ساخت ماهان یکی از برترین شرکت های ساختمانی با رتبه یک درحال ساخت می باشد. نگرش شاخص مالکان پروژه، این پروژه را به نمونه ای بی بدیل در منطقه 5 و شهر تهران تبدیل نموده است.
در طراحی و ساخت این پروژه آرامش و راحتی ساکنان به عنوان رکن اصلی فرض شده است و بر این خود مبنایی بر تعریف پروژه مسکونی با امکانات ویژه از جمله: استخرهای مجزای آقایان و بانوان، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، زمین های تنیس، والیبال و بسکتبال و کتابخانه مهدکودک و می باشد.
از جمله نکات بارز دیگر در این پروژه ضمانت نگهداری و خدمات پشتیبانی پروژه به مدت 5 سال با ضمانت نامه کتبی ارائه شده از طرف شرکت بیمه دانا می باشد.
علاوه بر این داشتن تفکر بلندمدت در راستای راحتی و آسایش ساکنان، قرار دادی بیست ساله به منظور مدیریت بهره برداری ساختمان منعقد گردیده است.
از دیگر بخش های حائز اهمیت در این پروژه وجود تاکسی سرویس، سوپر گوشت، میوه، نان و آرایشگاه زنانه و سلمانی مردانه و کیترینگ وغیره داخل پروژه می باشد که این بدان معناست که پاناروما تمامی امکانات و خدمات رفاهی مورد نیاز خانوارها را در خود تأمین می کند.