پاناروما میزبان سرمایه گذاران خارجی

تیم دوان ایرانیان، اولین کارگزار انحصاری فروش و بازاریابی در حوزه صنعت ساختمان، بعنوان یکی از حامیان رویدادی فرهنگی و اجتماعی واقع در  سفارت ویتنام میزبان جمعی از هنرمندان بنام کشور و سرمایه گذاران خارجی بود. این رویداد که در روزهای 16 و 17 شهریور از ساعت 20 الی 22 برگزار شد و در راستای معرفی پروژه پاناروما با استقبال گرم حضار روبرو شد.

این مراسم ابتدا با خوشامدگویی دکتر نگوین هونگ تک سفیر ویتنام به زبان فارسی آغاز و سپس  فیلم مستند «بهشت آنقدر ها هم دور نیست» درباره جاذبه های کشور ویتنام به کارگردانی آرین جلوه و تهیه کنندگی "سروین سری" رونمایی شد. همچنین از عاطفه ثمری نقاش معلول جسمی حرکتی که با دهانش آثار زیبایی را خلق کرده است، تجلیل شد و یکی از آخرین آثار این هنرمند در این مراسم بفروش رفت. سپس مهندس نظیر انیسی، مدیر توسعه شرکت دوان، ضمن معرفی کوتاه درباره فعالیت این شرکت به معرفی ویژگی ها و مزایای پروژه پروژه پاناروما پرداخت. ایشان در این خصوص مطرح کردند:

"مجموعه مسکونی پاناروما که در پررونق ترین منطقه تهران، منطقه 5 واقع شده است دارای دید 360 درجه به شهر تهران با طراحی منحصربفرد مهندس فرزاد دلیری می باشد. همچنین وجود امکانات رفاهی و تفریحی خاص با سرانه فضای سبز بالا و سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری و خیابان های اصلی، کارگاه فعال ساختمانی و گارانتی 5 ساله توسط بیمه دانا این مجموعه را به یکی از پروژه های ویژه در منطقه تبدیل کرده است."