حضورشرکت دوان ایرانیان در بیست و پنجمین سالگرد حضور سفارت مکزیک در ایران

در مراسم بیست و پنجمین سالگرد حضور سفارت مکزیک در ایران، در تاریخ 23 شهریور ماه، دوان ایرانیان در کنار دیگر حامیان بخش فرهنگی حضور پیدا کرد. در این مراسم که با حضور تعدادی از سفرا و دیپلمات های کشورهای اروپایی و آسیایی، بازیگران، هنرمندان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار شده بود، دوان به معرفی پروژه های شرکت خود و در رأس آنها پروژه مسکونی پانوراما پرداخت.

این مراسم در منزل سفیر کشور مکزیک، آقای آلفونسو زگبه برگزار شد و ایشان نسبت به گسترش روابط سرمایه گذاری های دوجانبه میان دو کشور اظهار خوش بینی کردند. همچنین ایشان از فعالیت های شرکت دوان ایرانیان به عنوان یکی از شرکت های مطرح در حوزه املاک و مستغلات تقدیر کرده و نسبت به آغاز همکاری با این مجموعه ابراز علاقه کردند.

در این مراسم، پروژه پانوراما برای علاقمندان معرفی شد و مزایای سرمایه گذاری در این پروژه مسکونی منحصربفرد شرح داده شد.

پروژه مسکونی پانوراما پروژه ای منحصربفرد از حیث ارائه خدمات رفاهی و تفریحی به ساکنان خود می باشد. این برج های 19 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزارمترمربع در منطقه 5 تهران ساخته شده اند که 7 هزارمترمربع از آن به فضای باز و سبز اختصاص داده شده است. دسترسی راحت و مستقیم از بزرگراه های همت و باکری، دید 360 درجه به شهر تهران، طراحی آرشیتکت معروف مهندس فرزاد دلیری و پیشرفت فیزیکی مناسب و کارگاه همیشه فعال از مزیت های این پروژه مسکونی است. همچنین، گارانتی بی قید و شرط کلیه اجزاء ساختمان توسط بیمه دانا، از نقاط بسیار متمایز کننده این پروژه نسبت به سایر پروژه ها می باشد.