آغاز به کار دفتر اطلاع رسانی پروژه سیتادیوم ارومیه

با نزدیک شدن به زمان افتتاح فاز اول پروژه و افتتاح هایپراستار، دفتر اطلاع رسانی سیتادیوم ارومیه از ابتدای مردادماه سال جاری آغاز به کار می نماید.

شرکت دوان ایرانیان به عنوان مشاور استراتژیک توسعه پروژه سیتادیوم ارومیه، در محل دفتر اطلاع رسانی پروژه، آماده معرفی پروژه به مراجعین محترم خواهد بود. ارومیه ای های عزیز، صاحبان کسب و کار، برند های خرده فروشی، سرمایه گذاران، دانشجویان و علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر درمورد این پروژه و برند سیتادیوم میتوانند با حضور در دفتر اطلاع رسانی سیتادیوم ارومیه از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی، اطلاعات و زمانبندی های مربوط به این پروژه قرار گیرند. همپنین با توجه به شروع کمپین تبلیغاتی سیتادیوم ارومیه از ابتدای مردادماه سال جاری، بخش عمده ای از این کمپین با مدیریت و اجرای شرکت دوان ایرانیان از طریق این دفتر پیگیری خواهد شد.

پروژه سیتادیوم ارومیه با 193625 متر مربع زیربنای کل در دو فاز طراحی و در حال ساخت است. فاز اول این پروژه شامل هایپرمارکت با حضور هایپر استار و تمامی واحدهای پشتیبانی کننده آن همچنین ردیفی از مغازه خواهد بود. مساحت زیرساخت این فاز 33776 مترمربع می باشد. فاز دوم نیز شامل یک ساختمان 6 طبقه تجاری است که طراحی پارکینگ نیز در این فاز دیده شده است. مساحت زیرساخت فاز دوم 159849 مترمربع می باشد.

دفتر اطلاع رسانی پروژه تجاری تفریحی سیتادیوم در خیابان سعدی 2، اول خیابان طریقت، ​جنب پروژه سیتادیوم واقع می باشد.