گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن

گروه عمران و مسکن سازه پایدار قرن با هدف ایجاد یک حرکت عظیم در عرصه فعالیت‌های عمرانی‌، تلاش در جهت آبادانی ایران اسلامی و به‌منظور تأمین مسکن ارزان و با کیفیت و کاهش هزینه‌ ساز‌ و‌ ساخت مسکن در ابتدای سال 1389 تشکیل شد.

در مجموع در شركت ‌هاي زير‌مجموعه هلدينگ بيش از 300 پروژه عمراني در دست طراحي و اجرا مي‌باشد. پروژه ‌هاي شركت "عمران و مسكن سازه پايدار قرن" در حوزه‌ هاي مختلف عمراني از‌جمله‌: مجتمع‌ هاي مسكوني‌، مسكن مهر، تجاري‌، اداري‌، رفاهي، فرهنگي، سد، جاده، پل و ... طبقه بندی مي ‌شوند. در‌حال‌حاضر گروه عمران و مسكن سازه پايدار قرن در كليه استان ها تشكيل شده است و در حال اجرای پروژه می باشد. در استان تهران نيز 8 شركت سازه پايدار تشكيل و پروژه ‌هاي اين استان هر كدام بر‌اساس نوع كاربري و محل استقرار در بين 8 شركت تقسيم و واگذار شده است.

گروه عمران و مسكن سازه پايدار داراي شركت‌هاي تخصصي مانند شركت انبوه‌سازان سبز انديشان، شركت عمران و توليدي نيرو، موسسه ناجي سازان امين، شركت عمران و مسكن سازه پايدار فضا كار قرن، شركت ماشين آلات، هميار نيرو گستر يگانه، شركت عمران و مسكن سازه پايدار ژئو آزما، موسسه خدمات حسابداري و مشاوره مديريت امين محاسب قرن‌، مهردانا طرح پردازان، شرکت تاسيسات مکانيکي و خدمات، شرکت احداث، نگهداري و بهره‌برداري آزاده راه اروميه- تبريز مي ‌باشد.

در سال 1390 مناقصه ای به منظور همکاری این شرکت با شرکت های مشاور فروش در پروژه عرفان برگزار شد و به دلیل سرشناس بودن گروه سازه پایدار قرن، افراد حقیقی و حقوقی بسیاری در این مناقصه شرکت کردند که در این میان شرکت دوان ایرانیان توانست برنده مناقصه باشد و اینگونه همکاری ما با گروه سازه پایدار قرن آغاز شد.

دوان ایرانیان به عنوان مشاور پروژه بر مبنای تحقیقات بازار گسترده خود، تحلیل های خود را در خصوص هدف اصلی شرکت یعنی یکجافروشی پروژه به کارفرمای محترم ارائه کرد و توانست با تحلیل های صحیح و منطقی کارفرما را قانع نماید تا بیزینس مدل خود را تغییر داده و سیاست خود را از یکجا فروشی به فروش خرد تغییر دهد. با تعریف کمپین های بازاریابی مناسب و تعریف درست بازار مخاطب و تبلیغات موثر در این بازار توسط تیم دوان، رکورد تعداد بازدید از پروژه در طول فعالیت دوان شکسته شد و همچنین با قیمتگذاری و افزایش قیمت های پلکانی و منطبق با شرایط بازار موجب افزایش رضایت خاطر مشتریان در پروژه از سویی و رونق پروژه از سوی دیگر شد. عرفان از جمله تجارب بسیار شیرین شرکت دوان در مدیریت فروش و بازاریابی یک پروژه محسوب می شود و تنها افسوس ما در این پروژه عدم موفقیت ما در قانع ساختن کارفرما برای عملیاتی کردن موضوع مدیریت اموال (property management) در برج های عرفان بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت سازه پایدار قرن به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید:

www.sazepaydar.ir