شرکت هایپر مارکتهای ماف پارس با برند هایپراستار Hyperstar

گروه ماجد الفطيم در سال 1992 توسط ماجد الفطيم تاسیس گرديد و با تركيبي از خريد و تفريح، مفهوم جديدي را در خرده‌ فروشي ايجاد كرد. مجموعه ماف اين مطلب را درك نموده است كه مشتريان به چيزي بيش از خريد نيازمندند، از این رو سياست كلي این شرکت محصولات متنوع، با كيفيت بالا و قيمت بسيار مناسب مي‌ باشد. 

یکی از پروژه های این شرکت که بزرگترین مجموعه فروشگاهی خرده فروشی در ایران به نام هایپر استار (Hyperstar) می باشد، چند سالي است كه فعاليتهاي خود را در كشور ايران اغاز نموده است و توانسته همانند هزاران شعبه خود در سراسر دنيا در ايران هم مدل اجرايي موفقي در عرضه كالا به نمايش گزارد. برخی از شعب این مجموعه در شهرهای تهران، کرج، شیراز، یزد و اصفهان مشغول به فعالیت هستند.

شركت دوان درسال 1394 و پس از برگزاري جلسات متعدد با بخش سرمايه گذاري شركت هايپر ماركتهاي ماف پارس و با تكيه بر رزومه و پشتوانه تخصصي موسسين و كارشناسان خود توانست تفاهم نامه اي را با موضوع بررسي و شناسايي فرصتهاي حضور و مشاركت تجاري هايپر ماركتهاي ماف پارس در پروژه هاي مطرح كشور و همكاري تا حصول نتيجه و برنامه ريزي جهت آشنايي و ايجاد تفاهم بين هايپر ماركتهاي ماف پارس و مالكين پروژه هاي قابل تعريف را منعقد نمايد. این همکاری تاکنون ادامه داشته و چند شعبه دیگر از این مجموعه فروشگاهی در حال احداث می باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هایپراستار به وب سایت زیر مراجعه نمایید: 

 

www.hyperstariran.com