شرکت کار نیک سازه

 

شرکت کارنیک سازه فعالیت کاری خود را از سال 78 با مدیریت آقای مهندس فرشید فرجی آغاز نموده است. رسالت این شرکت، افزایش سطح کیفیت و رعایت استانداردهای فنی بر پایه علم و فناوری در جهت پیشرفت اقتصادی می باشد تا با بکارگیری تمام توان خود، رضایت سهام داران و خریداران را جلب نماید .این شرکت، تاکنون احداث واحدهای مسکونی، تجاری و اداری زیادی را در سابقه کاری خود داشته است که به عنوان نمونه می توان مجتمع تجاری بین المللی ملی راه، بازارچه فیلسوف (زیتون-کارمندی)، بازارچه بهار و ساختمان باهنر، بازارچه بازار قدیم قشم (جزیره قشم) و مرکز خرید زیتون که از پروژه های شاخص اهواز می باشد را نام برد.

شرکت دوان ایرانیان از اواخر سال 88 همکاری خود را در رابطه با مجتمع تجاری زیتون اهواز یک سال پس از ساخت آن با این شرکت آغاز نموده است که نخستین پروژه بازاریابی و فروش شرکت دوان ایرانیان در زمینه املاک تجاری است. شرکت دوان ایرانیان پس از عقد قرارداد، به عنوان نخستین گام عملکردی خود در این پروژه، اقدام به تحقیقات جامع و کاملی از بازار تجاری شهر اهواز کرد و توانست با تحلیل درست فضای شهری، الگوی توسعه آن را پیش بینی و این پتانسیل رشد را در قیمت گذاری لحاظ کند. روش های گوناگون قیمت گذاری انجام و پس از دریافت بازخورد های کارفرما و مشتریان بالقوه، بهترین روش قیمت گذاری انتخاب شد. اولین هدف شرکت دوان ایرانیان در این پروژه با توجه به شرایط و ویژگی‌های آن، بازاریابی غیرمستقیم بود. برخی از اقدامات دوان در این پروژه عبارتند از: برگزاری جشنواره های داخلی و متناسب با سطح پروژه و مخاطبین آن، دعوت از برخی از مسئولین شهری جهت افتتاحیه و ایجاد حال و هوای افتتاحیه، اهدای بن‌های تخفیف به برخی از مسئولین و مردم، انجام قرعه کشی و ... .

دوان ایرانیان در این همکاری تماماً به قرارداد خود عمل نموده و این پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده است. همچنین این شرکت امیدوار است که بتواند در پروژه های آتی شرکت کارنیک سازه خدمات گسترده تری را ارائه نماید.