شرکت توسعه ابنیه همت

شركت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت  از سال 91 در قالب شركت تعاونی تاسيس گردید. موضوع فعاليت شركت تهیه زمین با کاربری مناسب از منابع مجاز به منظور احداث ابنیه و فعالیت های ساختمانی عمرانی در زمینه ساخت اماکن تجاری، اداری، آموزشی، مذهبی، درمانی، ورزشی، شهرک سازی، راه سازی، پل سازی، سدسازی، معماری، ایجاد نیروگاه، ابنیه های سبک و سنگین و ... است. اجرای پروژه های تأسیساتی و خدماتی و نظایر آن بدون محدودیت به فعالیت خاص، مستقل و یا با استفاده از خدمات موسسات تخصصی و پیمانکاری ذیربط با رعایت ضوابط قانونی و قراردادهای منعقده با منابع واگذارنده زمین، سرمایه گذاران، متقاضیان و اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد با شرکت از ویژگی های این شرکت می باشد. از جمله پروژه های این شرکت می توان به پروژه اداری- تجاری لکسون اشاره نمود که شرکت دوان ایرانیان کارگزار انحصاری مهندسی فروش آن را به عهده دارد. کارفرمای جوان و خوش فکر این پروژه، با کنار هم گذاشتن عواملی همچون "طراح بنام"، "موقعیت جغرافیایی مناسب" و" انتخاب ایده های منحصر بفرد" با بهره گیری از مشاوره تخصصی دوان ایرانیان توانست پازل موفقیت در ساخت و ساز را تکمیل نماید.

امر خدمات و سرویس های موجود در ساختمان خصوصا در ساختمان های اداری بسیار حائز اهمیت است و برای ارائه این خدمات به واحدهای اداری لازم است از مرحله تبیین کانسپت ساختمان، واحدهای پشتیبان به خوبی طراحی و در نظر گرفته شوند. از جمله ابعاد مهم و تأثیرگذار در برندینگ، خلق عملکرد منحصربفرد و یا منطبق با ویژگی­ ها و نیازهای گروه مخاطب است که در پروژه لکسون از طریق خلق کانسپت Home Office برای نخستین بار در ایران توسط دوان ایرانیان برآورده شد. در برج لکسون، امکانات خاص واحد های تجاری، اداری ویژه (Special Office)، تجاری لوکس، فضاسازی های مناسب در مشاعات، تعریف خدمات هتلینگ و سایر خدمات مرتبط با کاربری ­ها و هویت پروژه از طرف دوان ایرانیان تعریف شد.

پروژه لکسون تجربه ای درخشان در تاریخچه فعالیت شرکت دوان ایرانیان محسوب می شود. ما لکسون را آغازگر انتقال مفاهیم مدرن در بحث برندینگ و پریمیوم سازی در بناهای بلندمرتبه می دانیم و امیدواریم توجه به ابعاد برندینگ در صنعت ساختمان در تمامی پروژه ها خصوصا پروژه های بلندمرتبه لحاظ شود.

www.toseabnieh.ir