شرکت پارس سازه

شرکت مهندسی و ساخت پارس سازه در تاریخ ۱۳۳۰/۱۱/۰۱ تحت نام “شرکت مقاطعه کاری مجم” و به شماره ثبت ۳۶۷۳ در زمینه فعالیت های راهسازی و سد سازی در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در تهران به ثبت رسید و طی سال های متمادی در احداث راه های اصلی کشور از جمله تأمین آسفالت جاده کرج – چالوس، کرمان – بندر عباس، قزوین- زنجان و… نقش اساسی داشته است. این شرکت در ۱۳۴۹/۰۸/۲۳ از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد و در تاریخ ۱۳۸۲/۱۰/۱۴ نام آن به شرکت مهندسی و ساخت گاز پارس تغییر یافت و در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ مجدداً نام شرکت به نام مهندسی و ساخت پارس سازه تغییر یافت. این شرکت هم اکنون در زمینه های مختلف عمرانی (سیویل، ابنیه، راه)، طراحی، ساخت و نصب سازه های فلزی و ساخت تجهیزات پالایشگاهی به ارائه انواع خدمات مرتبط در داخل و یا خارج از کشور می پردازد.

این شرکت از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه غدیر است و شرکت دوان ایرانیان در سال 1397 به عنوان مشاور طرح در پروژه مطالعات فرصت مجتمع تجاری - اداری اسپارو رشت با این شرکت همکاری داشته است.

این مطالعات پس از تشکیل کارگروه تخصصی متشکل از کارشناسان دوان و کارشناسان شرکت پارس سازه در فاز های بررسی اسناد فرادست، بررسی مفاهیم مراکزخرید، نمونه های موردی مراکز خرید، هایپرمارکت ها، تحقیقات بازار، کاربری های پشتیبان و در نهایت سناریوهای توسعه برج اسپارو و تحلیل های مالی مربوطه صورت گرفت. و همکاری تیم دوان با شرکت پارس سازه در بهار 1398 پس از نهایی شدن سناریو برتر توسعه برج اسپارو و با مجموعه ای از تجارب مفید کسب شده در زمینه توسعه مراکز خرید به پایان رسید.

http://icd.co.ir/pars-sazeh/