دوان ایرانیان در سال 1395 به عنوان مشاور انحصاری بازاریابی و فروش برج های مسکونی رزت توسط کارفرمای محترم این پروژه، هلدینگ معتبر بوکا، انتخاب شد. 

برج های مسکونی رزت در زمینی به مساحت 10732 مترمربع در منطقه 5 تهران و به طراحی فرزاد دلیری، معمار نام آشنا و خبره ایرانی ساخته شده است. پیش از ورود دوان ایرانیان، برج های رزت به علت موقعیت جغرافیایی ویژه و عدم وجود برنامه ریزی صحیح به منظور ایجاد تصویر ذهنی مثبت، محبوبیت چندانی نداشت. دوان ایرانیان با انجام مطالعات بازار گسترده و بررسی شرایط پروژه، تهدیدهای مربوط به پروژه را در ذهن خریداران به فرصت تبدیل کرده و با اقدامات مناسب برندینگ و بازاریابی پروژه رزت را به عنوان پروژه ای محبوب در اذهان رقم زد. در شرایط امروز شهر تهران، همجواری با بزرگراه همت و دسترسی به وسایل نقلیه عمومی همچون مترو سبب آن شده است تا موقعیت مکانی رزت از حیث دسترسی یکی از بهترین و مطلوب ترین موقعیت های محدوده غرب تهران تلقی شود که همین موضوع می تواند نقشی بسیار حائز اهمیت در ساخت تصویر ذهنی مناسب در ذهن خریداران محسوب شود.


پس از انجام مطالعات دقیق و جامع، فرآیند طراحی کمپین های بازاریابی آغاز شد. به همین منظور، تعریف هویت جدید برای ساختمان و اقدامات مهندسی ارزش پروژه آغاز گردید تا از این راه خریداران پروژه امکانات بیشتری را دریافت کرده و رزت تبدیل به خانه ای دوست داشتنی برای ایشان باشد. تعریف امکاناتی همچون سوپرمارکت و نانوایی، باشگاه ورزشی، لابی مجهز، اصلاح آسانسورها، مهد کودک و سالن همایش، و طراحی محوطه و بام سبز پروژه به عنوان مکانی برای گردهمایی های خانوادگی از جمله اقدامات در راستای مهندسی ارزش پروژه رزت بوده است.


تغییر نام، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ حرفه ای با بهره گیری از تیم حرفه ای طراحی ، طراحی و ساخت دفتر فروش منحصر به فرد و در خور شرایط و امکانات پروژه از جمله فعالیت های تیم بازاریابی دوان جهت معرفی هویت جدید پروژه و بهبود و ارتقاء تصویرذهنی آن در ذهن مخاطبین بوده است. دوان ایرانیان همواره پیشتاز محقق ساختن ایده های نو در میان هم صنفان خود بوده است؛ از این رو در پروژه رزت به منظور ملموس ساختن شرایط پروژه و ویژگی های استثنایی آن، با استفاده از جذابترین ابزارهای نمایش بصری همچون ماکت و انیمیشن، اقدام به خلق تصویری واقعی برای مشتریان خود کرده است. از اقدامات بسیار حائز اهمیت در پروژه رزت تشخیص و شناسایی درست بازار مخاطبین این پروژه بوده است که همین موضوع در تعریف و طراحی کمپین های موثر بازاریابی و تبلیغات نقشی بسیار تأثیرگذار را ایفا کرده است.

پس از مطالعه مدل های متفاوت قیمت گذاری و بررسی شرایط ویژه پروژه، دوان ایرانیان با بکارگیری استراتژی های هوشمندانه در زمان فروش پروژه، قیمت گذاری بهینه با توجه به زمان فروش، تعیین شرایط پرداخت منعطف و تدوین قرارداد فروش بی نقص توانست در مدت زمان تعیین شده به وعده خود نسبت به کارفرما عمل کند و طبق برنامه ریزی های انجام شده، فرآیند فروش را پیش ببرد. جایگاه یابی پروژه رزت به صورت حرفه ای و با بکارگیری دانش به روز جهان به گونه ای انجام شد که افراد محترم و سرشناسی چون آقایان محمود دولت آبادی، حمیدرضا پگاه و مهدی رحمتی اقدام به خرید واحدهای مسکونی این مجتمع نموده اند. رزت با توجه به امکانات ویژه و شرایط خاصی که داراست، پروژه بسیار مهمی برای دوان ایرانیان تلقی می-شود. همکاری دوان ایرانیان با شرکت رهاب ساخت ماهان نتایج مثبت و سازنده ای را در پی داشت که منجر به خلق پروژه های مشترک بسیار شد.
تیم دوان پس از به پایان رساندن قرارداد خود در خصوص فروش واحدهای برج A رزت، در حال حاضر به عنوان نماینده کارفرما در فروش مجدد با ایشان همکاری می کند.

 

درباره رزت:

برج های مسکونی رزت در زمینی به وسعت 10732 مترمربع با زیربنای 65212.2 مترمربع در منطقه 5، محله شهر زیبا، در حال احداث می باشد. پروژه مسکونی رزت یک مجموعه مسکونی 364 واحدی است که تعداد طبقات آن از سطح زمین 13 طبقه و یک طبقه پیلوت و 5 طبقه زیرزمین می باشد. رزت بزرگترین پروژه ساختمانی منطقه 5 تهران محسوب می¬شود و دسترسی بسیار مناسب آن از جمله ویژگی های حائز اهمیت این پروژه است. معماری چشم نواز برج ها با طراحی گروه مهندس فرزاد دلیری همراه با امکانات و خدمات رفاهی کامل و مناسب، رزت را تبدیل به مجموعه ای لوکس و منحصربفرد کرده است.

امکانات بی نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می باشد:
- 405 فضای پارکینگ برای ساکنین
- دو مجموعه مجزا استخر و سونا
- دو سالن بدن سازی مجزا برای آقایان و بانوان
- جاده تندرستی
- سینمای خانوادگی
- سالن اجتماعات
- 10 باب واحد تجاری- رفاهی- خدماتی با متراژ کلی 1035 مترمربع
- زمین تنیس، والیبال و بسکتبال
- فضای طراحی شده روف گاردن

 

سایر اطلاعات پروژه:
- فضای مشاعات ساختمانی وسیع و مناسب با متراژ 28245 مترمربع
- دسترسی آسان از طریق اتوبان های شهید همت و شهید باکری
- مجاورت با ایستگاه مترو 6
- عدم اشراف واحدها به یکدیگر
- نورگیر بودن تمامی واحدها
- سیستم مناسب و مطبوع سرمایش و گرمایش
- فضای سبز مناسب وسیع و زیبا

 

موقعیت مکانی:

تهران، شهرزیبا، میدان الغدیر، خیابان الغدیر یکم، مجاور اتوبان همت

 

مالک و سرمایه گذار:

مالک پروژه مسکونی رزت شرکت ساختمانی رهاب ساخت ماهان زیرمجموعه هلدینگ بوکا می باشد. برای آشنایی بیشتر با این هلدینگ روی لینک زیر کلیک کنید:

www.boukaholding.com

LOGO

 

برای کسب اطلاعات بیشتر:

989123864444+

www.rozetresidence.ir

 

برای تماشای انیمیشن پروژه مسکونی رزت روی لینک زیر کلیک کنید:

Rozet Animation

 

 

 

contentmap_plugin
لیست پروژه ها