برج مسکونی اطلس کیش (جزیره کیش)

برج مسکونی اطلس کیش به جهت معماری و موقعیت خاص از سه طرف دارای حداکثر چشم انداز به دریای نیلگون خلیج فارس می باشد. طراحی بسیار زیبا و جذاب و منطبق با ویژگی های اقلیمی جزیره امکان دید دریا از داخل مشاعات و راهروها را به ساکنین می دهد. همچنین وجود باغ بام با امکانات تفریحی در طبقه دوازده و سیزده و چهارده به صورت مشاع، امکان لذت بردن از دید و منظر دریا را در اختیار ساکنان قرار می دهد.

انتخاب موقعیت مکانی منحصر به فرد جهت احداث این پروژه از دیگر امتیازات برج مسکونی ساحلی اطلس کیش می باشد. ساکنین این برج تنها با صرف پیاده روی 10 دقیقه ای از محل پروژه به تمامی مراکز خرید و تفریحی اصلی جزیره دسترسی خواهند داشت.

این مجموعه در 16 طبقه به مساحت زیر بنای 19000 مترمربع و دارای 110 واحد می باشد و کلیه واحدهای این برج دارای پارکینگ مستقل می باشند. با توجه به انشعابات جداگانه واحدها، هزینه های مالکیتی این مجموعه مسکونی- ساحلی بسیار پایین بوده و این خود از دیگر امتیازات این مجموعه می باشد.

 

گروه شركت های ساختمانی ايرانيان اطلس، مالک برج مسکونی اطلس کیش، باهدف انجام فعاليت هاي صنعتي و توليدي در نهم اردیبهشت ١٣٦٥ تاسیس و با شماره ٥٩٧٨٤ در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي به ثبت رسیده است. این شرکت از سال ١٣٨٤ با توجه به نياز كشور به ارتقاء كيفيت و افزايش سرعت پروژه هاي ساختماني با سازماندهي مجدد و تمركز بر سرمايه گذاري در صنعت ساخت و ساز، فعاليت هاي خود را در این زمینه ادامه داده است.

 

موقعیت مکانی: جزیره کیش، میدان پرشین، روبروی پلاژ آقایان، برج مسکونی اطلس کیش

 

 

شرکت دوان ایرانیان از سال 1394 کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش برج مسکونی اطلس کیش بوده و در تاریخ اردیبهشت ماه 97 پس از عقد آخرین قرارداد فروش به همکاری خود در زمینه فروش واحدهای اطلس کیش خاتمه داد. 

 

 

تماشای ویدئو

بازار شمسه (قم)

بازار شمسه درمیدان بزرگ امام خمینی در موقعیتی ویژه در مرکز شهر واقع شده است که مجاورت با حرم، مراکز تجاری و اداری، مجتمع های اقامتی و مراکز مذهبی دیگر، بر اهمیت و شرایط ویژه آن تأکید می ورزد. پروژه میدان بزرگ امام خمینی بزرگترین پروژه عمرانی استان قم است که تحت نظر شهرداری و سازمان زیباسازی شهر قم در سال 1392 ، حدود 70 درصد از آن به اتمام رسید. مجاورت با پارکینگ مجهز با ظرفیت بیش از 2000 واحد، طراحی ویژه معماری الهام گرفته از سبک معماری اسلامی و سنتی ایرانی، تنوع متراژ واحدها و تعریف فضاهای خدماتی و تفریحی مناسب از جمله نقاط قوت پروژه بازار شمسه است.

شرکت دوان ایرانیان در این پروژه عهده دار تدوین ؛ طرح استراتژیک برندینگ پروژه، طرح جامع نامگذاری پروژه و طرح جامع قیمت گذاری و استراتژی های فروش بوده است که با موفقیت در همکاری با سازمان زیباسازی و شهرداری شهر قم آن را به پایان رسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه میدان بزرگ امام خمینی مراجعه فرمایید:

http://www.qom.irبرج های مسکونی ستاره پونک (قزوین)

مجتمع مسکونی ستاره پونک در فضایی به مساحت 14630 مترمربع با هدف ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهر و تأمین مسکن شهروندان قزوینی طراحی شده است. این پروژه شامل 7 برج با تعداد طبقات 17، 18 و 19 می باشد و قرارگیری منطقه پونک در شمال شهر قزوین، دسترسی محله پونک از شمال به آزادراه قزوین زنجان، از شرق به بلوار نخبگان و جاده بوستان باراجین، از جنوب به بلوار امیرکبیر و از غرب به خیابان نوروزیان و دانشگاه بین المللی امام خمینی می باشد.

مالک و سرمایه گذار پروژه برج های مسکونی ستاره پونک شرکت بهسازان آینده قزوین می باشد که موسسه صندوق ذخيره كاركنان شهرداري قزوين به منظور قدم نهادن در مسير اهداف پيش روي خود اقدام به همکاری مشترک و خريد سهام شركت بهسازان آينده قزوين نموده است.

شرکت دوان ایرانیان کارگزار انحصاری واگذاری واحدهای مسکونی پروژه ستاره پونک به عنوان اولین مجموعه شهرک آپارتمانی درشهر قزوین و در سال 1392 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه مراجعه فرمایید:

http://www.setarepounak.com

مرکزتجاری پاکدشت

مجتمع تجاری پاکدشت مجتمع طبقاتی در مساحت 8000 متر مربع می باشد که در مجاورت بزرگترین میدان شهر با 400 واحد تجاری و بیش از 800 پارکینگ در حال اجرا است.

این مجموعه عظیم تجاری در 3 طبقه با تفکیک کاربری طبقات تعریف شده است . طبقه همکف این مجتمع شامل بازارهای طلا و جواهر وساعت، موبایل، محصولات آرایشی بهداشتی می باشد. در طبقه اول بازار پوشاک تعریف شده است و در طبقه دوم بازارپارچه و خرازی جای گرفته و طبقه سوم بازارلوازم خانگی و فرش را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این بازارها این مجموعه فضاهای رفاهی، تفریحی، خدماتی امن، مانند بانک ها، رستوران ها، شهربازی را نیز دارا می باشد.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1391 کارگزاری بازاریابی و فروش این پروژه و علاوه بر آن ارائه خدمات مشاوره مهندسی ارزش و همچنین مشاوره قیمت گذاری و تدوین سیاست های بهره برداری را به عهده گرفت.

 

http://www.bazarepakdasht.ir

 

شهرک مسکونی آرمانی (نوشهر)

پروژه ویلایی آرمانی یکی از پروژه های شاخص در منطقه شمال کشور می باشد. این مجموعه یکی از پروژه های شاخص گروه مسعود مشاور می باشد که در 10 کیلومتری نور به نوشهر با مساحت 74000 متر مربع با 76 قطعه تقسیم شده از 500 متر مربع تا 1300 متر مربع همراه با پیست دوچرخه سواری، جاده تندرستی، فضاهای بازی، باند هلیکوپتر و ... می باشد. از جمله ویژگی های این پروژه طراحی براساس انتخاب طرح ویلا بر اساس خواست و سلیقه مشتریان می باشد.

گروه معماری مسعود مشاور و همکاران از سال 59 آغاز شد. مزیت خاص و رقابتی پروژه های مسعود مشاور و همکاران پایه ریزی طراحی بر اساس اصول سبک مدرن می باشد.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1390 به عنوان مشاور مهندسی بازاریابی و فروش با این مجموعه همکاری نموده است.

برج مسکونی وردآورد

پروژه مسکونی 40 واحدی وردآورد در زمینی به متراژ 2000 مترمربع در خیابان امام حسین شهر وردآورد واقع شده است. این پروژه دارای 40 واحد مسکونی در 4 بلوک می باشد.

مشخصات پروژه:

تعداد طبقات در هر بلوک: 5 طبقه

تعداد واحد در هر طبقه: 2 واحد

واحدهای 110 متری (سه خوابه): 30 واحد

واحدهای 112 متری (سه خوابه): 10 واحد

تعداد طبقات پارکینگ: 2 طبقه به علاوه 12 پارکینگ اضافی

در تاریخ دیماه 1391 قرارداد کارگزاری انحصاری خدمات مهندسی بازاریابی و فروش این پروژه میان شرکت دوان ایرانیان و کارفرمای پروژه منعقد گردید.

میدان میوه و تره بار (یزد)

پروژه میدان میوه و تره بار یزد با مشارکت شرکت سازه پایدار سده یزد و شهرداری یزد به منظور انتقال بازار فعلی میوه و تره بار شهر یزد از مرکز شهر به محلی که دارای دسترسی و ترافیک مناسب  باشد تعریف شده است.

این پروژه در زمینی به مساحت 50 هکتار و زیر بنایی حدود 175000 متر مربع با امکاناتی از قبیل غرفه های عمده فروشی میوه و تره بار، سردخانه، باسکول، بازارچه خشکبار و مواد لبنی و پروتئینی، مهمانسرا، مسجد، بانک، غرفه های خرده فروشی و رستوران و چایخانه در 8 فاز طراحی شده است.

شرکت دوان ایرانیان فعالیت های بازاریابی و فروش این پروژه را در سال 1391 به عهده گرفت و به عنوان تنها کارگزار انحصاری این پروژه به مدت 3 سال برروی آن تمرکز نمود ازجمله خدمات ارائه شده توسط شرکت دوان ایرانیان در خصوص این پروژه تدوین برنامه استراتژیک تبلیغاتی، قیمت گذاری واحدهای پروژه، تنظیم اساس نامه و آیین نامه اجرایی جهت بهره برداری، تحقیق بر روی اصناف و گروه های کانونی، طراحی لوگو، تبلیغات رسانه ای و تبلیغات محیطی را به بوده است.

انبارهای منطقه ویژه اقتصادی

منطقه ویژه اقتصادی زرندیه در 38 کیلومتری جنوب غربی تهران بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال 1390 در لیست مناطق ویژه اقتصادی جای گرفت. مساحت این منطقه 1400 هکتار با گرایش گردشگری – تجاری – صنعتی می باشد.

طی این مصوبه شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان به عنوان یک شرکت غیر دولتی به عنوان سازمان مسئول این منطقه معرفی گردید.

این منطقه که بخشی از شهرک سرزمین ایرانیان را تشکیل داده است بخش های انبار ویژه ، شهر خودرو پیست فرمول یک، نمایشگاه های خودرو، پیست های آفرود، ای تی وی (ATV)، باگی (Buggy)، موتور کراس و رالی کراس، مراکز تجاری (CBD ) را در خود جای داده است.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1390 مجری واگذاری انبارهای منطقه ویژه اقتصادی بوده است و موفق به واگذاری انبارها به صورت یکجا به یکی از بانک های خصوصی کشور گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت های مربوطه مراجعه فرمایید:

www.iranianland.ir

www.isez.ir

 

دهکده گلف سرزمین ایرانیان (تهران)

پروژه دهکده گلف در قلب پروژه سرزمین ایرانیان واقع شده و یکی از 24 زون موجود در سرزمین ایرانیان می باشد. شهرک سرزمین ایرانیان به وسعت 5000 هزار هکتار بزرگترین شهرک مسکونی – تفریحی – وزشی است که در منطقه ویژه اقتصادی زرندیه واقع گردیده است.

این شهرک که اولین شهرک با سرمایه گذاری بخش خصوصی می باشد دارای 24 کاربری در سه بخش مجزای اقامتی، تفریحی و کسب کار تعریف شده است.

دهکده گلف در بخش اقامتی واقع شده است که این بخش شامل: دهکده گلف، چوگان، ساحلی، مدیترانه ای و ...؛ بخش تفریحی: پیست فرمول 1، پیست سوارکاری، پارک آبی، شهر بازی و ...؛ بخش کسب و کار: دفاتر اداری و تجاری، شهر خودرو، انبار منطقه ویژه و ...) می باشد.

مساحت دهکده گلف سرزمین ایرانیان حدود 320 هکتار است که 92 هکتار آن را زمین چمن گلف و حدود 3 هکتار را دریاچه های گلف تشکیل می دهند.  تعداد 1620 واحد ویلایی دوبلکس با نما و سبک مدرن در این دهکده موجود می باشد که متراژ قطعات زمین ویلاها بین 400 تا 2500 مترمربع بوده و متراژ بناها بین 160 تا 510 متر مربع  می باشد. مشاور و طراح ویلاها  شرکت استرالیاییBruce Henderon می باشد که سابقه اجرایی پروژه های بسیاری در استرالیا و سایر کشورها را داراست. عملیات اجرایی در دهکده گلف از فروردین ماه سال 1392 آغاز و فاز اول دهکده شامل اتمام ویلاهای سه زون جنوبی دهکده به همراه خیابان کشی و اجرای سیستم امنیت داخلی (Gated Community) برآورد شده است.

این شهرک درکیلومتر 38 بزرگراه تهران – ساوه واقع شده است و دارای مجوزهای بسیاری اعم از مجوز شورای عالی معمای شهرسازی و مجوز منطقه ویژه اقتصادی و مجوز منطقه نمونه گردشگری می باشد.

شرکت دوان ایرانیان اولین کارگزار انحصاری فروش ویلاهای دهکده گلف سرزمین ایرانیان از سال 1390 به مدت یکسال بوده است و در مطالعات منطقه ویژه اقتصادی، واگذاری انبارهای منطقه ویژه، و مطالعات شهر خودرو با این گروه همکاری داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت های ذیل مراجعه فرمایید:

 

http://www.iranianland.com

http://www.iland-golfresort.com

 

صفحه1 از3