Developed in conjunction with Joomla extensions.

کارفرمایان

...

راهکارهای ما

 • مهندسی بازاریابی و فروش Open or Close

  از آن جایی که مهندسی بازاریابی و فروش ، مقوله ای نو در صنعت ساختمان به شمار می رود، در حال حاضر بسیاری از فعالان صنعت ساختمان با فرآیند و فعالیت هایی که در آن صورت می پذیرد آشنائی کافی ندارند. آنچه مهندسی بازاریابی و فروش را از فعالیت های سنتی بازاریابی و فروش جدا می نماید، تفکر استراتژیک و بلند مدتی است که در پس فرآیند نهفته است و آن را به صورت یک فرآیند یکپارچه و منسجم شکل داده است. در واقع فروش یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک معامله است، ولی در عین حال شروع یک رابطه صادقانه و بلند مدت با مشتریان است، از جمله خدمات بسیار مهمی که شرکت دوان به کارفرمایان ارائه می نماید. اجرای بندهای فعالیت مهندسی بازاریابی و فروش و ارائه مشاوره فني- مهندسي در اين فرآيند می باشد.

   

 • مطالعات فرصت Open or Close

  مطالعات فرصت یا Opportunity Studies به مطالعاتي اطلاق مي گردد كه به دنبال شناسايي سريع وارزان حقايق برجسته بازار در يك فرصت سرمايه ­گذاري مي باشد. حال حاضر باتوجه به تغيير رفتار مصرف ­كننده در كشور و تغییر شرایط بازار، مخاطرات زيادي متوجه پروژه ­هايی است که بدون انجام مطالعات تخصصی اقدام به شروع سرمایه گذاری می نمایند. شركت دوان ايرانيان جهت انجام مطالعات فرصت تلاش مي نمايد ضمن ارائه تصوير روشني از بازار به سرمايه ­گذار با دوري از هر گونه متورم­ سازي درآمدها و انطباق ميزان در آمدها با واقعيت ­هاي موجود دربازار و همچنین تعريف هزينه ­هاي منطقي جهت اجرا به تحليل اقتصادي گزينه ­هاي خلق شده بپردازد.

 • تحقیقات بازار Open or Close

  تحقیقات بازار به تلاشی برنامه ­ریزی شده به منظور جمع ­آوری اطلاعات از بازار و مشتریان گروه هدف گفته می­ شود. تحقیقات بازار بخش بسیار حائز اهمیتی از تدوین استراتژی­ های تجاری است. این تحقیق عاملی اساسی در بهبود جایگاه رقابتی در میان رقبا است زیرا اطلاعات مهمی را گردآوری می کند که نیازهای بازار را تحلیل و شناسایی کرده، گستردگی بازار را مشخص کرده و وضعیت رقابتی را تعیین کند و از همین طریق می­ تواند جایگاه خود را در این رقابت مشخص کند.

موسسین

 
 
 
 
بشیر انیسی
مدیرعامل و رییس هیئت مدیره
نظیر انیسی
عضو هیئت مدیره
ماکان عیدی پور
عضو گروه موسسین

سخن مدیرعامل

 فلسفه کاری ما ساده است: هیچ گاه کاری که به آن اعتقاد نداری را انجام نده! هرکاری را با چنان شور و اشتیاقی انجام بده که انگار اولین وظیفه شغلی توست و با چنان دقتی پیگیری کن که انگار این آخرین است!

شرکت فولاد احسان اهواز

شرکت خدمات فنی و بازرگانی فولاد احسان اهواز طی شماره ثبت 157083 مورخ 1378/8/23 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و سرمایه فعلی شرکت دویست میلیارد ریال می باشد. شرکت طی 16 سال فعالیت خود عمدتا در بخش بازرگانی و واردات و خرید و فروش داخلی فعالیت داشته و بصورت تخصصی در زمینه واردات و خرید و فروش انواع شمش فولادی و محصولات مشابه فعالیت داشته است.

شرکت های هولدینگ فولاد احسان اهواز عبارتند از:

1. شرکت توسعه و تجارت راییکا طی شماره ثبت 400928 مورخ 1390/2/3 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و عمده فعالیت آن در زمینه بازرگانی و خرید و فروش و تجهیزات رایانه ای و الکترونیکی و دوربین دیجیتال می باشد.

2. شرکت پرگاس استیل طی شماره ثبت 412511 مورخ 1390/6/12 در اداره ثبت و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و در کارخانه ای به مساحت 6000 مترمربع در 2 شیفت در شهرک صنعتی اصفهان کار می کند. عمده فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع پروفیل های فولادی و میلگرد و نبشی و خرید و فروش داخلی می باشد.

3. شرکت ذوب و نورد خراسان از سال 1388 در زمینه نورد و تولید انواع مقاطع فولادی فعالیت می کند.

 

برخی از دارایی های این شرکت که حاکی از تنوع فعالیتی این مجموعه می باشد، شامل موارد ذیل است:

- زمین مرزن آباد به مساحت 44 هزارمتر

- زمین مرزن آباد به مساحت 11 هزارمتر

- زمین تهرانپارس در زمینی به وسعت 1200 مترمربع

- مرغداری در زمینی به مساحت 27500 متر و قابلیت تولید 52000 قطعه مرغ در 3 سالن مجزا

- انبار آهن آلات انزلی در زمینی به مساحت 6000 مترمربع و سوله ای به مساحت 2000 متر مربع مجهز به باسکول دیجیتال در منطقه آزاد انزلی

- مجموعه چند منظوره (هتل- تجاری- اداری) نیروانا سازه کیش در جزیره کیش در زمینی بالغ بر 12400 مترمربع

- انبار فولاد مشهد به مساحت 1100 مترمربع با امکانات دستگاه برش ورق و نبشی

- برج نیروانا واقع در خیابان الهیه با مساحت 2075 مترمربع در 13 طبقه

 

برخی از مشاوران شرکت فولاد احسان اهواز:

- مهندسین مشاور ماندرو؛ مشاور ژئوتکنیک

- دفتر معماری بن سار؛ طراح معماری

- مهندسین مشاور آمود؛ مشاور معماری و شهرسازی

- مهندسین مشاور راهان سازه؛ مشاور معماری و شهرسازی

- شرکت فاما بتن؛ تولید بتن

- گروه صنعتی سهند؛ طراحی و ساخت اتصالات مکانیکی آرماتور (تکنولوژی نوین ساختمان)

- خانه سازی پارسمان سازه؛ نماینده رسمی کوبیاکس در ایران (تکنولوژی نوین ساختمان)

- شرکت سازه های فلزی شهریار؛ ساخت اسکلت فلزی تمام پیچ و مهره

- شرکت صخره های بتنی شفاف آراد؛ مجری پروژه

- مهندس مشاور نو اندیش؛ دستگاه نظارت