دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

افتتاح سیتامیت اولین فودهال شمال غرب کشور در سیتادیوم ارومیه

فودهال مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه با نام "سیتامیت" در تاریخ 8 بهمن 1399 در فاز اول سیتادیوم آغاز به فعالیت کرد.

 

شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده و مشاور بازاریابی و فروش و بهره برداری پروژه سیتادیوم در این مرکز به دنبال خلق فضاهایی نوین با استاندارهای بین المللی و درخور مطرح ترین برندهای کشورمان است. از این رو سیتامیت با مدیریت یکپارچه "گروه رفتاری کانسپت"، که یکی از مشهورترین برندهای رستوران زنجیره‌ای با سابقه بیش از یک قرن (از سال 1289) فعالیت در مدیریت رستوران‌ها می باشد؛ عضوی از خانواده سیتادیوم شد.

مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع، در دو فاز توسعه تعریف شده است که فاز اول آن خرداد 99 به بهره برداری رسید. فاز اول مجموعه با حضور برندهایی همچون هایپراستار، جین وست، درسا، پریما پلاس و چرم مشهد و همچنین نخستین فودهال ارومیه با نام سیتامیت؛ تبدیل به یکی از موفق ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید استان آذربایجان غربی شده است.

فودهال سیتامیت در انتهای سعدی 2، بلوار طریقت در طبقه همکف فاز نخست مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه و با در برداشتن فضایی به مساحت 1300 مترمربع و گنجایش حدود 300 نفر واقع شده است. در این مجموعه انواع کانسپت های غذایی مختلف در سبک های ایرانی و فرنگی سرو می شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه با شماره 09123965555 تماس حاصل فرمایید.