دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

تاسیس اقامتگاه کارگری مجهز در سیتادیوم رشت

تیم اجرایی مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم رشت در راستای رفاه حال کارگران اقدام به تاسیس اقامتگاه کارگری مجهز در محل پروژه نمود.

به دلیل وجود تعداد بالای کارگران مشغول به کار در پروژه سیتادیوم رشت، تیم اجرایی سیتادیوم رشت تصمیم به ساخت اقامتگاه مجهزی برای کارگران عزیز نمود. برای این منظور سوله‌ای متروکه که در بخشی از پروژه واقع گردیده بود را برگزیدیم. ارتفاع داخل این سوله ۶ متر بود که به واسطه یک سازه فلزی به دو طبقه ۳ متری تقسیم شد و در هر طبقه ۶ اتاق با متراژ حدودی ۴۰ مترمربع در نظر گرفته شد. هر اتاق شامل ۸ تخت ۲ طبقه بوده که در مجموع این اقامتگاه گنجایش ۱۹۲ نفر را داراست. ظرفیت اقامتگاه دیگر مجموعه نیز ۵۸ نفر بوده که در مجموع، پروژه سیتادیوم رشت دارای ظرفیت اسکان ۲۵۰ نفر نیرو را با کلیه امکانات رفاهی اولیه را دارد.

یکی از نکاتی که در شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده مرکز تفریحی تجاری سیتادیوم رشت به آن اهمیت می‌دهیم، کیفیت است. این کیفیت در زمان اجرا، در زمان راه‌اندازی و در زمان بهره‌برداری برای مجموعه حائز اهمیت می‌باشد. لذا بخشی از محل پروژه را به آشپزخانه اختصاصی برای پخت غذای نیروهای اجرایی مجموعه اختصاص دادیم. از جمله سایر امکانات رفاهی که در این مجموعه برای رفاه کارگران عزیز در نظر گرفته شده می‌توان به سیستم سرمایش اسپیلت، سیستم گرمایشی پکیج، سرویس‌های بهداشتی و حمام اشاره نمود. 

مرکز تفریحی تجاری سیتادیوم رشت در زمینی به مساحت تقریبی ۵۱۳۰۰ مترمربع و زیربنای تقریبی 143000 مترمربع در جاده رشت- انزلی، نرسیده به پلیس راه خمام در حال ساخت است. فاز نخست بهره ‌برداری سیتادیوم رشت در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ با حضور فروشگاه هایپر استار و سایر برندهای مطرح در صنعت خرده فروشی به بهره‌برداری خواهد رسید.