دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

شركت گسترش سرمایه گذاری سبا

شركت گسترش سرمایه گذاری سبا (سهامی خاص) از جمله  شركت هاي فرعي شركت سهامي بيمه ايران است. از جمله مهمترین اهداف این شرکت مشاركت و سرمايه گذاري با كليه اشخاص حقيقي و حقوقي داخلي و خارجي، راه اندازي شركت هاي فعال در زمينه طراحي و ساخت انواع ساختمان هاي مسكوني، تجاري و اداري و خريد و فروش املاك و مستغلات براي شركت، خريد و فروش سهام (اعم از بورسي و غير بورسي) اوراق مشاركت و ساير اوراق بهادار، بورس كالا، ارز و ابزارها و اوراق ساير بازارهاي پولي و مالي رايج در داخل و خارج از كشور و غیره می باشد. از جمله پروژه های انجام شده توسط شرکت می توان به پروژه بام نیایش، پروژه سبا ، گلستان و هتل آبان اشاره نمود.

شرکت دوان ایرانیان با بیان کردن برنامه های پیشنهادی بازاریابی و فروش همکاری به عنوان کارگزار انحصاری فروش در  پروژه بام نیایش همکاری خود با این شرکت را شروع نمود. اعتقاد راسخ تیم بازاریابی و فروش دوان منجر به فروش 100 درصدی واحدهای پروژه بام نیایش در مدت زمان 92 روز شد. برنامه عملیات روانی مکمل کمپین تبلیغاتی این پروژه بود که منجر به ایجاد صف متقاضیان خرید می شد.

در آن زمان مدیران دوان ایرانیان برنامه ها و ایده های خود راجع به "پریمیوم سازی در صنعت ساختمان" را در محافل علمی بسیاری مطرح کرده بودند و پروژه بام نیایش را فرصتی مغتنم برای عملیاتی کردن این برنامه ها دانستند. بعد از شروع به فعالیت در پروژه بام نیایش، همچون تمام پروژه ها، تحقیقات بازار اولین گام عملیاتی ما بود. عدم تناسب هویت پریمیوم و لوکس آن با جایگاه جغرافیایی بنا، مهمترین چالش این پروژه محسوب می شد. پروژه بام نیایش اولین پروژه ای است که ایده های دوان در خصوص مدیریت بهره برداری یک برج مسکونی عملیاتی در آن اجرایی شد و پیش از ساکن شدن مستأجران و مالکان، مدیر ساختمان در آن مستقر شد. هنوز بام نیایش پروژه ای پرطرفدار در منطقه محسوب می شود و نقل و انتقالات فروش در آن به سادگی انجام می پذیرد.

 

مطالعات این پروژه همچنین روش ‌های پریمیوم ‌سازی و سناریوهایی که پریمیوم در مطالعات ایجاد می نماید را در برمی‌گرفت و تجارب ارزنده ای در زمینه پریمیوم سازی در بلند مرتبه سازی در پی این مطالعات به دست آمد.

www.saba-inv.com