دوستیابی نژادی در نزدیکی بروجردایران قدمت قدمت انگلیسی قدمت سالمندان در تربت-حیدریهایران برنامه های دوستیابی برای آندروید شهریارایران قدمت سیاه دوستیابی به اندازه بزرگ آبادانایران دوست یابی نوجوان بروجردایران دوستیابی نژادی در اردبیلایران شهرستان دوستیابی در شهریارایران خدمات دوست یابی ارشد در سمنانایران قلاب کامل نزدیک کرمانشاهایران سایت دوستیابی قدمت هر کسی دردایران joy دوست یابی مهاجرت ارومیهایران سایت های دوستیابی رایگان شهر کائمشهرایران message سرویس دوستیابی میلیونر در تربت-حیدریهایران وب سایت دوستیابی رایگان در نزدیکی مارودشتایران برنامه دوست یابی شهر بیرجندایران دوستیابی به اندازه بزرگ میاندوآبایران دوست یابی بابلایران وب سایت مرد آژانس اتصال به قدمت جایگزین در رفسنجانایران قدمت اکنون در کوچانایران سایت های قدمت اجرایی watch 最好的约会教练 南投縣 lesbian dating app near Sutton Coldfield UK get bitcoin with paysafecard speed dating near in Oakville Canada ¿Cómo se beneficia del comercio de divisas

شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال

این شرکت از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری مسکن مادر با تحت پوشش قرار دادن استان‌های مازندران و گلستان در سال 1371 تاسیس شده و متعاقب آن در سال 1385 فعالیت خود را عنوان یک شرکت مستقل ادامه داده است. این شرکت مجموعا 3000 واحد مسکونی با زیر بنای کل 450970 متر مربع و 42 واحد تجاری با زیربنای کل 3147 متر مربع را تحت پوشش قرار داده است. همچنین احداث ساختمان مدرسه 9 کلاسه آمل، ساختمان سرپرستی بانک مسکن ساری، مجتمع تجاری و اداری آمل، رستوران و مجتمع 54 واحدی رفاهی- تفریحی دریاکنار در پرونده فعالیت های آن به ثبت رسیده است.

شرکت دوان ایرانیان از سال 89 همکاری خود را با این شرکت آغاز نموده است و بر روی پروژه هایی همچون پرستوی بابلسر و بام چالوس به ارائه خدمات مهندسی بازاریابی و فروش پرداخته است.

شرکت دوان ایرانیان در سال 1389 مشاور بازاریابی و فروش پروژه بام چالوس بوده است. پس از انجام تحقیقات بازار وسیع و دقیق، دفتر فروش و واحد نمونه بسیار چشم نوازی در بام چالوس طراحی و آماده شد. پس از فاز بندی پروژه، کمپین های بازاریابی مناسب با آن تعریف شد و برای نخستین بار در ایران امکان تعریف اقساط به منظور پرداخت بهای ملک در حجم انبوه انجام گرفت. دوان ایرانیان با استراتژی هوشمندانه فروش خود موفق شد تا در هر فاز به 100 درصد هدف فروش نائل شود. از جمله اقدامات ما در بحث بازاریابی طراحی لوگویی الهام گرفته از سه عنصر خورشید، دریا و جنگل بود که می توانست القا کننده حس بیننده از بام چالوس به چشم انداز اطراف پروژه باشد.  طراحی کاتالوگ زیبای بام چالوس با صفحات مجزا که امکان استفاده از صفحات پشتی هر برگه به صورت تابلویی زیبا وجود داشت نیز از جمله یادگاری های بام چالوس برای شرکت دوان است.

همکاری در پروژه پرستوی بابلسر در سال 1389 آغاز کرده و به مدت 1 سال مشاور بازاریابی و فروش این پروژه بوده است. تیم دوان با ورود به پروژه، پرستو استراتژی واگذاری واحدهای مسکونی را تغییر داد. برخی از اقدامات مؤثر دوان در این پروژه شامل طراحی و نصب علائم و تابلوهای خلاقانه راهنمایی به سمت پروژه، تعیین مسیر بازدید، آماده سازی واحدهای نمونه، ایجاد دفتر فروش در تهران و بابلسر، حضور در نمایشگاه ها و فستیوال ها و انجام مذاکره های حضوری با مخاطبین بالقوه از جمله بخش های برنامه بازاریابی پروژه به منظور ایجاد آمادگی در بازار بود. تعریف تور مجازی برای این پروژه در آن زمان از جمله اقدامات خلاقانه و نوین محسوب می شد که از طریق آن مخاطبین قادر به آشنایی با بخش های مختلف پروژه بدون نیاز به مراجعه به بابلسر بودند.پرستوی بابلسر از جمله افتخارات دوان ایرانیان در پروژه های بازاریابی و فروش محسوب می شود. این پروژه دارای رونق بسیار زیادی است، مدیریت ساختمان در آن به خوبی و به صورت حرفه ای انجام می شود و همواره از آن به عنوان پروژه ای موفق در بازار یاد می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

 

www.shomal.hic-iran.com